Kontakt:
577 635 600

Zostań w domu

SALON KRISHOME FILIPOWICZ

Plac Wyszyńskiego 52
58-500 Jelenia Góra
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

#ZostanWDomu. A co jeśli ten dom dopiero się buduje? KRISPOL radzi.

Jesteś w trakcie budowy? Chcesz dokończyć prace przed nadejściem zimy? Co roku, tysiące Inwestorów wybiera, porównuje, testuje rozwiązania stolarki i podejmuje decyzje o zakupie w salonie sprzedaży. Tegoroczna jesień będzie jednak inna niż poprzednie, z powodu panującej pandemii, która wymusiła zmiany naszych przyzwyczajeń. 

Koronawirus, gorące hasło ostatnich dni. Władze apelują #Zostanwdomu, to dobry plan na najbliższy czas, ale co z naszymi zobowiązaniami, biznesami, codziennym życiem? Obecna sytuacja to szereg pytań retorycznych.

Wielu inwestorów planuje kolejny etap swoich budów przed zakończeniem jesieni. Z reguły jest to najlepszy czas na tego typu przedsięwzięcia. Niektóre osoby planowały start budów. Czy czas kwarantanny można wykorzystać z pożytkiem dla swojego przyszłego domu i co najważniejsze – portfela? Podpowiadamy, co możecie zrobić, bez wychodzenia z domu.

Porada 1: Dobry czas na edukację

Jeśli Wasza rodzina jest na etapie ważnych, budowlanych decyzji, to dobry czas na edukację. Wyjątkowo przyjemną formą przyswajania sobie budowlanej wiedzy, są video blogi. Na kanale Youtube sieci salonów KRISHOME znajdziecie całą serię porad Akademii Eksperta, które odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące budowy domu. Dostępne są również zapisane relacje z programów na żywo [LIVE], które prowadzimy cyklicznie na Facebooku KRISPOL. Krótka i zwięzła forma pozwala na przyswojenie sobie wielu trudnych zagadnień.

Akademia Eksperta: 
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBiyLrRNtWCd3jZP9z20dkkrZ7tgm81US

Zapisane relacje z programów na żywo:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLZWIZI_MFbcd4T7VP-m1A4TX9BxckBHpV

Na naszej stronie internetowej znajduje się też specjalna sekcja „BLOG”, w której wyjaśniamy kwestie, które najczęściej nurtują inwestorów. Zastanawiasz się czy do garażu wybrać jedną czy dwie bramy? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru okna? A może po prostu szukasz inspiracji? Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Odwiedź naszego BLOGAhttps://krispol.pl/blog/
lub poszukaj inspiracji w naszej GALERIIhttps://krispol.pl/galeria/

Porada 2: Jeszcze więcej wiedzy

Videoporady są dla większości osób wygodnym sposobem na przyswajanie wiedzy w domu.

Drugim, cennym źródłem wiedzy są czasopisma branżowe. Wśród najpopularniejszych periodyków znajdziecie m.in.: MuratorBudujemy DomŁadny Dom.

Na rynku jest wiele tytułów, które szczegółowo poruszają zagadnienia urządzenia wnętrz. Może to dobry czas, żeby nauczyć się robić tgz „mood boardy”? Czyli tablice inspiracji? Oczywiście istnieją programy online, które w tym pomagają, ale z powodzeniem mogą je zastąpić magazyny, nożyczki i kawałek papieru, na którym stworzymy własne zestawienia kolorystyczne. Przy okazji to świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną i poznanie oczekiwań pozostałych przyszłych domowników.

Porada 3: Wyceniaj, pytaj, analizuj

Jeśli Wasza budowa jest już na etapie stanu surowego, to właściwy moment, żeby dokonać wyceny, a następnie zamówić komplet stolarki. Sieć salonów KRISHOME, która oferuje kompleksową stolarkę dla całego domu – bramy, okna, osłony i drzwi – jest gotowa na telefoniczne i mailowe obsługiwanie zapytań klientów. Oznacza to, że eksperci przygotują dla Was oferty, bez konieczności wychodzenia z domu.

Znajdź najbliższy salon KRISHOME: https://krishome.pl/

Q&A – Zakup stolarki w dobie pandemii

Czy cały proces wyboru i zakupu stolarki może odbyć się online?

Zamówienie stolarki jest procesem – wstępną rozmowę, która ma na celu zbadanie potrzeb inwestycji, wycenę czy podpisanie umowy można oczywiście sfinalizować online. Wyjątkiem są tutaj pomiary na budowie, których muszą dokonać wykwalifikowani specjaliści.

Czy salony KRISHOME proponują spotkanie online?

Oczywiście. Odwiedź zakładkę Znajdź salon, następnie wybierz dogodną formę kontaktu – drogą mailową, telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji (aplikacja Messenger lub Whats App). Podczas rozmowy możesz zadać Doradcy Techniczno-Handlowemu pytania dotyczące doboru stolarki, obejrzeć ekspozycję, dokonać wstępnej wyceny okien, rolet, żaluzji, bramy czy drzwi wejściowych. Po zbadaniu potrzeb, a często również wideo konsultacji otrzymasz mailowo indywidualną wycenę wybranych elementów lub całego kompletu stolarki.

W następnym kroku, po krótkim wywiadzie dotyczącym stanu zdrowia inwestora i braku przeciwwskazań, umówiony zostanie bezpieczny pomiar na budowie. Ostatnim etapem jest finalizacja oferty i potwierdzenie warunków przez budującego mailowo lub podczas spotkania w odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym salonie KRISHOME.

Czy zamówienie stolarki przez Internet jest dłużej realizowane?

Tak, Sieć Salonów KRISHOME udostępnia klientowi możliwość zdalnego potwierdzenia umowy, bez konieczności wychodzenia z domu.

Czy zamówienie stolarki przez Internet jest dłużej realizowane?

Nie, wszystkie zlecenia docierają do producenta w takim samym czasie – bez względu na to, czy finalizacja umowy miała miejsce w salonie sprzedaży, czy przez Internet.

Czy pomiar na budowie jest bezpieczny?

Tak, stosujemy wszystkie środki bezpieczeństwa. Przed wizytą montażyści zapytają również o stan zdrowia i jeśli nie będzie przeciwskazań po stronie inwestora, dokonają planowego pomiaru na budowie. Bardzo ważne, aby w dniu pomiaru wyeliminować obecność innych ekip budowlanych na terenie inwestycji, a także do minimum ograniczyć liczbę osób. Aby zachować bezpieczeństwo, monterzy nie przywitają się poprzez podanie ręki, będą zachowywali bezpieczną odległość, dezynfekowali często ręce, a także stosowali środki ochrony osobistej.

Czy wizyta w salonie jest możliwa?

Tak, stosujemy wszelkie środki prewencyjne, przeszkolenie doradców techniczno-handlowych, a także zdrowy rozsądek kupujących – pozwalają na bezpieczną wizytę w salonie KRISHOME.

Zanim umówisz się na spotkanie, doradca zapyta (podobnie jak przy umawianiu pomiarów na budowie czy montażu) o stan zdrowia, jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań, umówiony zostanie dogodny termin wizyty. W trakcie spotkania salon będzie zamknięty dla innych kupujących, przed wizytą wykonywana będzie staranna dezynfekcja, a pracownicy zastosują środki ochrony osobistej i nie przywitają inwestora poprzez podanie ręki, dodatkowo będą zobowiązani do zachowywania dystansu. Jeżeli zdecydujesz się na finalizację umowy w salonie, rekomendowane są transakcje bezgotówkowe.

Czy montaż na budowie to zagrożenie?

Nie, podobnie, jak w przypadku pomiarów na budowie – zastosowanie wszystkich środków ostrożności i przy braku przeciwskazań, możliwe jest kontynuowanie prac bez przeszkód i opóźnień.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą